Evim Şahane Başvuru Koşulları İle Başvuru Formu

admin Google 3

Evim Şahane Başvuru Koşulları İle Başvuru Formu

Bu dekorasyon çalışmaları sonucunda tam da istediğimiz sonuca varamayabiliriz. Renk seçimleri, oda yapısına uygun mobilya seçimi, odanın bulunduğu konum, benimsediğiniz tarz belki yanlış sonuçlara yol açmaktadır. Yine de zevklerimizi göz ardı etmeden, en doğru sonuç için çabalar dururuz. Eğer hala istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız, bugün size Evim Şahane isimli programdan bahsetmek istiyorum. Evim Şahane programı, ev dekorasyonu üzerinde duran ve hafta içleri hergün, farklı bir ailenin beğenmediği bir odasını baştan aşağıya yenileyen formata sahiptir. Bu yenileme çalışmaları tam tamına üç gün içerisinde tamamlanmakta ve yenilenen oda Kanal D tarafından aileye hediye edilmektedir. Hafta içleri hergün, saat 14.15′ ten itibaren Kanal D ekranlarında Evim Şahene programını izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Siz de o, şanslı aileler arasında yer almak için Evim Şahane başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Evim Şahane başvuru formunu doldurmadan önce eminim aklınıza birçok soru takılacaktır. Acaba başvurma ücretli mi ya da yenilenen oda için herhangi bir ücret ödüyor muyuz? Bu konuda emin bir şekilde size hayır cevabını verebilirim. Ne başvurmak ücretli, ne de yenilenen oda için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Anlıyacağınız dekore edilen oda, Kanal D Evim Şahane tarafından sizlere hediye ediliyor.

Peki Evim Şahane katılım şartları nelerdir? Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Şuan, sadece İstanbul içerisinden gelen başvuruları değerlendirmekteler. Bunun sebebi de gerekli alt yapının henüz başka şehirlere açılmak için uygun olmamasından kaynaklanmaktadır. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsaz ve beğenmediğiniz odanızın yenilenmesini istiyorsanız Evim Şahane başvuru formunu,hemen doldurmaya başlıyabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve eviniz ile olan bilgileri, formu doldururken eksiksiz ve doğru tamamlamaya önem gösterin. Bu şansınızı daha da arttıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Kanal D Evim Şahane Başvuru Formu başlıklı makalemizde evim şahane başvur, evim şahane başvuru formu ve kanal d evim şahane hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

3 Comments »

  1. duygu Aralık 24, 2012 at 12:38 pm - Reply

    odamın yenilenmesini istiyorum.. küçük bi odam var ışık vurmuyo.. daha ferah bi oda olsun istiyorum..sınava hazırlanan biri olarak ortamın da önemli oldugunu düsünüyorum selim abicim…

  2. yasemin yaman Aralık 28, 2012 at 9:04 pm - Reply

    merhaba beyenerek izliyom pırogramınızı bende salonla mutvağı birleştirmek istiyom banada şanş ğüler inşallah

  3. eda Aralık 30, 2012 at 8:21 am - Reply

    salonumun yenılenmesını istiyorum sizi sürekli izliyorum ve cok beğeniyorum banada yardım edeceğinizi umuyorum :)

Yorumlayın »